این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

 
• ...
  درباره همایش
با توجه به روند روز افزون مخاطرات زیست محیطی و توجه مردم و مسوولین کشور به چالش های زیست محیطی، دومین همایش بین المللی دانشگاه سبز به همت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه اصفهان برگزار می گردد.
با توجه به پیشرو بودن دانشگاه ها در عرصه نوآوری و به کار بستن جدید ترین یافته های علمی و همچنین الگو پذیری جامعه از دانشگاه، این کنفرانس که دومین همایش دانشگاه های سبز ایران و دومین همایش بین المللی در نوع خود است، فضایی برای معرفی دست آوردها در عرصه مدیریت سبز در دانشگاه ها و تبادل علم و تجربیات مسئولین و کارشناسان فعال در زمینه پردیس های پایدار فراهم آورده تا علاوه بر ارتقاء عملکرد دانشگاه ها، زمینه ساز تغییرات گسترده در سطح جامعه شود.
دومین همایش بین المللی دانشگاه سبز میزبان متخصصین حوزه های مرتبط از کشورهای مختلف و اساتید صاحب نام داخلی خواهد بود تا دستاوردها، ابتکارات و چالش های پیش روی خود را با سایر متفکران و تصمیم گیرندگان در این زمینه ها به اشتراک بگذارند.
این کنفرانس با برپایی فن بازار و استارت آپ سبز فضایی برای ارائه ایده ها و ارتباط ایده پردازان و کارشناسان مرتبط با موضوعات کنفرانس فراهم آورده تا علاوه بر توانمندسازی نخبگان دانشگاهی، برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه را تسهیل نماید.
  محورهای همایش
1- تجربیات ملی و بین المللی
2- انرژی های تجدید پذیر
3- مدیریت آب و پساب
4- مدیریت مصرف انرژی
5- مدیریت پسماند
6- حمل و نقل سبز
7- فناوری اطلاعات و ارتباطات سبز
8- طراحی پردیس های دانشگاهی پایدار

 فایلهای سخنرانی های ارائه شده در همایش
اکثر فایلهای سخنرانی های ارائه شده در همایش، بصورت pdf در بخش: (اطلاع رسانی>> فایل ها ) بارگذاری گردید. بمنظور پیدا کردن و دریافت فایل مورد نظر خود، لطفا ابتدا (کد فایلهای ارائه شده در سخنرانی ها) را دانلود فرمایید و با شناسایی کد فایل مورد نظر، آنرا دانلود فرمایید.
1398/03/01 ادامه مطلب


 خدمات پذیرش در میهمان سرای دانشگاه
به اطلاع کلیه مدعوین محترم که بعنوان میهمان دانشگاه اصفهان (برگزار کننده همایش) هستند، می رساند که خدمات پذیرش در میهمان سرای دانشگاه پیش بینی گردیده است.
1398/02/09 ادامه مطلب


 خدمات ترانسفر و پذیرش مدعوین محترم از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان پیش بینی گردیده است.
به اطلاع کلیه مدعوین محترم که بعنوان میهمان دانشگاه اصفهان (برگزار کننده همایش) هستند، می رساند که خدمات ترانسفر و پذیرش مدعوین محترم از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان پیش بینی گردیده است.
1398/02/09 ادامه مطلب


 محل برگزاری همایش
محل برگزاری همایش، تالار پیامبر اعظم(ص) و سالنهای جنبی آن واقع در ساختمان مرکزی دانشگاه اصفهان به آدرس: اصفهان-میدان آزادی-خیابان هزار جریب-دانشگاه اصفهان می باشد.
1398/02/09 ادامه مطلب


 برنامه های زمانبندی همایش
برنامه های زمانبندی همایش بر روی بخش اطلاع رسانی >> فایل ها ،در منوی اصلی سایت همایش قرار گرفت. لازم به ذکر است بمنظور جلوگیری از وجود دوگانگی، برنامه های اولیه از سایت حذف شد و برنامه تجدید نظر شده جایگزین گردید.
1398/02/08 ادامه مطلب


 لزوم تحویل پوستر مقالات حداکثر تا ساعت 7:45 صبح روز اول همایش به کمیته پذیرش
لازم است کلیه مقالاتی که بعنوان چاپ پوستر تایید شده اند، پوستر مربوطه توسط نویسنده مسوول طبق الگو چاپ شده و حداکثر تا ساعت 7:45 صبح روز اول همایش بمنظور نصب در محل مورد نظر تحویل کمیته پذیرش شود. با توجه به محدودیتهای زمانی و لزوم نمایش پوستر مقالات از ساعت 8 صبح روز اول همایش لذا دبیرخانه همایش جدا از پذیرش پوسترهایی که بعد از ساعت و تاریخ مذکور تحویل شوند معذور خواهد بود.
1398/02/08 ادامه مطلب


 برنامه زمانبندی اولیه نشست های تخصصی
برنامه زمانبندی اولیه نشست های تخصصی در قسمت(( اطلاع رسانی>>دریافت فایل)) قرار گرفت. لازم به ذکر است این برنامه زمانبندی اولیه بوده و امکان تغییرات مجدد وجود دارد، که در اینصورت نسخه تغییر یافته نیز در صورت نیاز بر روی سایت قرار خواهد گرفت. همچنین به اطلاع می رساند برنامه صبح روز اول(افتتاحیه) و عصر روز دوم(اختتامیه) در دست تکمیل می باشد که به زودی بر روی سایت قرار داده خواهد شد.
1398/02/07 ادامه مطلب


 لزوم ارسال عناوین انگلیسی برای مقالات پذیرفته شده
با توجه به بین المللی بودن این همایش، لازم است تمامی نویسندگان محترمی که مقالات آنها پذیرفته شده عناوین انگلیسی مقالات را نیز در اسرع وقت به آدرس ای میل همایش ارسال نمایند.
1398/02/06 ادامه مطلب


 فایلهای تمپلت مقالات قابل چاپ و ارائه شفاهی و توضیحات آن روی سایت قرار گرفت
به اطلاع تمامی کاربران محترم که مقالات آنها بعنوان چاپ پوستر یا ارائه شفاهی پذیرفته شده است می رساند که فایلهای تمپلت مقالات قابل چاپ و ارائه شفاهی و توضیحات آن روی سایت قرار گرفت. لطفا در اسرع وقت آنها را از بخش >> اطلاع رسانی>>فایلها>> فایلهای مربوطه را دریافت و پس از تنظیم در قالب آنها با رعایت ضوابط مربوطه سایر اقدامات لازم را انجام دهید. مجددا به اطلاع می رساند سایر مقالاتی که نتیجه آنها بعنوان مردود به نویسنده مسئول اعلام شده ، از سوی کمیته داوران مردود شده اند لذا به هیچ عنوان امکان پذیرش بطور چاپ یا ارائه برای آنها وجود نخواهد داشت بنا بر این لطفا از تماس و درخواستهای تلفنی مجدد در این خصوص جدا پرهیز فرمایید. با تشکر
1398/02/03 ادامه مطلب


 لزوم پرداخت هزینه ثبت نام بمنظور ثبت نام قطعی در همایش
بمنظور قطعی شدن ثبت نام در همایش، لطفا در اسرع وقت هزینه ثبت نام را از بخش کنترل پنل کاربران>>خدمات انتخاب نموده و سپس از بخش>>پرداخت هزینه آنلاین پرداخت فرمایید. با تشکر
1398/01/31 ادامه مطلب


مسابقه ایده شو
مسابقه ایده شو
1398/01/29 ادامه مطلب


 اعلام نتایج داوری مقالات
نتایج داوری مقالات امروز سه شنبه مورخ 27-01-1398 در (کنترل پنل کاربران) اعلام گردید. لازم به ذکر است، برای مقالات پذیرفته شده، کاربران محترم بایستی از تمپلت آن که به زودی بر روی سایت ((بخش اطلاع رسانی>>بخش دریافت فایل)) بارگذاری می گردد، اقدام نموده و سپس مقاله خود را در قالب آن تنظیم نمایند و در اسرع وقت، مجددا فایل نهایی را برای چاپ پوستر یا ارائه شفاهی(با توجه به نتیجه داوری) ارسال نمایند.
1398/01/25 ادامه مطلب


 لزوم تکمیل اطلاعات شخصی ثبت نام کنندگان محترم
به منظور برنامه ریزی برای خدمات اسکان، خواهشمند است کلیه مدعوین محترم دانشگاهها که طبق سهمیه بندی، از سوی روسای محترم دانشگاه بعنوان نماینده برای حضور در همایش معرفی می شوند، اطلاعات مدت اقامت و شروع تاریخ اقامت،نحوه سفر و همچنین سمت سازمانی و محل خدمت خود را ویرایش نموده و اطلاعات لازم را در کنترل پنل شخصی خود وارد فرمایند.با تشکر
1398/01/20 ادامه مطلب


 توضیحات در خصوص درخواست غرفه
به منظور درخواست فضا برای غرفه نمایشگاهی لازم است در بخش سمت راست سایت همایش>>ارسال مقالات و عضویت>> ابتدا نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید >> پس از درج آدرس ای میل و اطلاعات شخصی خود یک ای میل برای شما ارسال می گردد که با تایید آن به >> بخش کنترل پنل کاربران وارد خواهید شد>> سپس با کلیک بر روی منوی خدمات، صفحه درخواست غرفه برای شما باز و امکانپذیر خواهد شد.
1398/01/18 ادامه مطلب


 تمدید مهلت درخواست غرفه نمایشگاهی
مهلت درخواست غرفه برای حضور در نمایشگاه جنبی همایش تا پایان فروردین ماه 1398 تمـدید شد
1397/12/27 ادامه مطلب


پیام جناب آقای دکتر منصور غلامی ، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به دومین همایش بین المللی دانشگاه سبز
باسمه تعالی دانشگاه همواره الگوی جامعه و مسئول تربیت آیندگان بوده است. بر این اساس، ایجاد توازن میان انسان و محیط در دانشگاه‌ها موجب سازگاری سبک زندگی با محیط‌زیست و نیز ایجاد دانشگاه سبز منجر به شکل‌گیری جامعۀ سبز خواهد شد. وظیفۀ آموزش عالی، به مثابۀ قطب اصلی تولید دانش و فناوری در کشور، ضمن نهادینه‌سازی و ارتقای فرهنگ زندگی پایدار حل چالش‌های زیست‌محیطی است. همچنین دست‌یابی به جامعۀ پایدار و حفظ محیط‌زیست با بهره‌گیری از ظرفیت های استادان، صاحب نظران و کارشناسان حوزۀ مدیریت سبز و همراهی سازمان‌های ملی و بین‌المللی تخصصی از اهداف آموزش عالی به شمار می‌رود
1397/12/21 ادامه مطلب


تمدید شد
مهلت ارسال مقالات تا پایان اسفند ماه97 تمـدید شد
1397/12/15 ادامه مطلب


اقدامات دانشگاه اصفهان در راستای مدیریت سبز
فعالیتهای انجام شده در دانشگاه اصفهان بر مبنای شاخصهای ۹ گانه مديريت سبز، به شرح زیر می باشد: ۱-شاخص کنترل سیستم روشنایی ۲-شاخص کنترل سیستم های حرارتی، برودتی و تهويه مطبوع ۳-شاخص کنترل تجهیزات اداری و نحوه استفاده از آنها ۴-شاخص مدیریت مصرف آب ۵-شاخص مدیریت پسماند ۶-شاخص مدیریت میزان مصرف کاغذ و اقلام مصرفی ۷-شاخص استفاده از فناوریهای پاک و انرژی های تجديد پذير ۸-شاخص فرهنگ سازی و توسعه مدیریت ۹-شاخص حمل و نقل
1397/10/01 ادامه مطلب


تأمین انرژی ساختمان‌ها با استفاده از آجرهای خورشیدي
طبق آمار رسمی، حدود ۴۰ درصد از برق تولیدی در سطح جهان در ساختمان‌ها مصرف می‌شود و همچنين ساختمان‌ها يک‌سوم از کربن توليدي در کره زمين را به خود اختصاص مي‌دهند. بنابراین، یافتن راهکارهایی براي حل معضل انرژي ساختمان‌ها ازجمله موضوعات تحقيقاتي جذابي است که نظر پژوهشگران مختلف را به خود جذب کرده است.
1397/10/01 ادامه مطلب


فرهنگ سازی و توسعه مدیریت انرژی
لازم است شورای راهبردی مدیریت سبز اقداماتی تشویقي به منظور گسترش فرهنگ صرفه جويي و حفظ انرژي و محيط زيست درکارکنان و دانشجويان موسسه انجام دهد. اقدامات ذيل در اين راستا پيشنهاد مي گردد.
1397/10/01 ادامه مطلب


استفاده از فناوری های پاک و انرژی های تجديد پذير
۱.استفاده از انرژی خورشیدی به وسیله سامانه هاي فتوولتائيک و آبگرمکن هاي خورشيدي. ۲.استفاده از انرژی بادبه وسیله انواع توربین های بادي؛ ۳. استفاده از انرژی زمین گرمایی؛ ۴. استفاده از پیل سوختی و زیست توده؛ ۵. دیگر مواردی از این قبیل که به تصويب شوراي راهبردي مدیریت سبز موسسه می رسد.
1397/10/01 ادامه مطلب


کسب مقام سوم رتبه بندی جهانی گرین متریک بين دانشگاه هاي ايراني
دانشگاه اصفهان بر اساس اعلام سایت گرین متریک در بین ۱۵ دانشگاه ايراني رتبه سوم دانشگاه هاي سبز را به خود اختصاص داد. به گزارش وب سایت خبریuinews بر اساس اطلاعات انتشار یافته توسط سایت گرین متریک (Green Metric) در تاریخ ۱۹ دسامبر ۲۰۱۸ مطابق با چهارشنبه ۲۸ آذرماه ۱۳۹۷ دانشگاه اصفهان در بین ۱۶ دانشگاه ایرانی بعد از دانشگاه زنجان و کاشان حائز رتبه ۳ بوده و در بين ۷۱۹ دانشگاه جهان رتبه جهاني ۲۲۰ را به خود اختصاص داد.
1397/09/01 ادامه مطلب


حمل و نقل
۱. اجرای سیاست های تشویقي به منظور کارکنان و دانشجويان به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر قطار شهری، راه آهن، اتوبوس و نظاير آن ازطريق تامين بليط؛ ۲. تامین وسایل نقلیه عمومی نظير ميني بوس، ون و نظاير آن به منظور حضور گروهي کارکنان درهمايش ها، کنفرانس ها ،سيمنارها،‌جشنواره ها ،‌ نمايشگاه ها ، ماموريت هاي اداري گروهي و نظايرآن ؛ ۳. معاینه فنی خودروها به طور مستمر؛
1397/09/01 ادامه مطلب


  دبیرخانه همایش
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان، خیابان علم، نبش خیابان آموزش، دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی (واقع در شمال دانشکده داروسازی) 


تلفن دبیرخانه(مسئول دفتر مدیریت امور فنی-دبیرعلمی) : ۲۷۷۶-۳۷۹۳۲۷۷۵-۰۳۱

تلفکس دبیرخانه(مسئول دفتر مدیریت امور فنی-دبیرعلمی) : ۳۶۶۸۶۸۲۷-۰۳۱

ایمیل اصلی همایش: greenuniversity@res.ui.ac.ir

تلفن کارشناسان حوزه ریاست: 37932003-37932004-031 
تلفن مسئول دفتر دبیر اجرایی:37932009-031 

تلفن مسئول پذیرش(سرکار خانم جوانی) : 37932198-031 داخلی 315
فاکس مسئول پذیرش(سرکار خانم جوانی) : 37932198-031 داخلی 0
تلفن همراه مسئول پذیرش(سرکار خانم جوانی) : 09131652054 

تلفن مسئول هماهنگی امور علمی و اجرایی: 37934389-031شنبه 01 مهر ماه 1402

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان